Adchoices

27 Şubat 2014 Perşembe

Burda Dergisi Nisan 2014

Burda Dergisinin henüz mart sayısını alamadan ,nisan sayısı çoktan görücüye çıkmış.Bakalım beğenecek misiniz?Mart sayısı daha iyiydi bana göre.Pantolonların  ağları düşmüş sanki değil mi, bana mı öyle geldi?Kız çocuğuna bayıldım yalnız, dergideki en güzel şey.Bu arada ben volanlı eteği bitirdim.Kardeşimin giyip resimlemesini bekliyorum.Kırmızı bir pantolon kestim,Burda Klasikler Dergisinden onu dikeceğim.Herkese keyifli dikişler diliyorum.Dikişle kalın.


 Seni de elbiseni de yerim.


 Bu pantolon yaz için rahat bir model ,beğendim.11 yorum:

 1. Hakikaten bu burda dergisi dön dolaş hep aynı şeyleri veriyor.Alternatif bir dergi çıkmış onu da bulamadım.Neyse keyifli günler dilerim ,sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Dediğiniz dergi Creazion,yılda iki kez çıkıyor.Sonbaharda almıştım ben ilk sayısını nasıl birsey diye merak ettiğimden.2.Sayısı da çıkmış ama almadım,çok hoşuma gitmedi.Migros'a bakarsanız bulabilirsiniz geçen gün gördüm ben.

   Sil
 2. E ama ben daha şubat sayısını bile doğru düzgün inceleyemedim ki :(

  YanıtlayınSil
 3. Pardon Mart sayısını :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben de henüz almadım mart sayısını:)

   Sil
  2. Ben geçen gün makineyi almaya giderken gördüm aldım hemen :)
   Bu bir işaret olmalı dedim kendi kendime, yeni şeyler dikmem için :P
   Şöyle bir bakabildim ama sadece. Detaylı inceleme fırsatım olmadı henüz.

   Sil
 4. Makinanı güle güle kullan,evet işaretmiş hakikaten:)Ben bu ay geciktim,genelde 25-26 sında bayiide olurum.Burda teyzem duymasın kızacak(gerçi kadıncağız geçen yıllarda rahmetli oldu)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Duyar yine de o :)
   Makina pek içime sinemedi bir türlü. Servisi çağırdım yarın için, bir baksınlar bakalım. Belki ben becerememişimdir bazı şeyleri :(

   Sil
  2. Alırken de gösteriryorlar gerçi ama,tut aklında tutabilirsen,ben alırken kız bütün ayakları ,dikişleri hızlı çekim gibi 2 dakikada anlatmıştı:)Geldiklerinde aklına takılanları sorarsın daha iyi anlarsın.

   Sil
  3. mart sayısıda cok güzel ama sankı nısan dahamı ıyı gıbı gorundugu kadarıyla çıkmasını dortgozle beklıyorum

   Sil
  4. :)))Güzel dikişleriniz olsun o halde nisan sayısıyla.Sevgiler

   Sil